JB Homes
Zadzwoń +48 531 868 375
Znajdź nas

FAQ

 • Czy jesteśmy bezpośrednio związani z Letniskowo.pl?
  Tak, jesteśmy marką całorocznych domów mobilnych premium, która powstała z inicjatywy producenta Letniskowo.pl.
  Marka JB Homes to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów.
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie i sprzedaży domów mobilnych opracowaliśmy rozwiązania idealnie wpisujące się w najnowsze trendy dzięki nowoczesnemu designowi, łączącemu w sobie estetykę z funkcjonalnością domu mieszkalnego.
 • Czy mogę zamówić domek letniskowy bez wyposażenia?
  Nie, ponieważ wszystkie modele JB Homes zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Zamysłem marki jest w pełni wyposażony domek.
  Dom zawiera wszystko co niezbędne do całorocznego użytkowania, w pełni wyposażone pomieszczenia, w tym łazienka i aneks kuchenny wraz ze sprzętami AGD.
 • Czy mam wpływ na wybór kolorystyki elementów wykończenia domku wewnątrz i na zewnątrz?
  Tak, podczas podpisania umowy na swój domek mobilny mają Państwo możliwość wyboru kolorów materiałów takich jak meble, wykończenie ścian i podłóg, tapicerka mebli oraz elewacja. Nie wpływa to na cenę domku.
 • Czy mogę jeszcze wzbogacić domek o elementy dodatkowego wyposażenia?
  Tak, jednak nie będzie to duża ilość elementów, gdyż domki letniskowe są praktycznie w pełni wyposażone.
  Klient może się zdecydować na dodatkowe rolety przeciwsłoneczne lub zabezpieczające czy łóżko piętrowe.
 • Jaki jest okres gwarancji i co obejmuje sama gwarancja?
  Okres gwarancji wynosi 2 lata i obejmuje wszystkie elementy wchodzące w skład domku.
 • Czy domek jest przystosowany do całorocznego użytku?
  Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne występują w wersji całorocznej z ociepleniem pianą otwartokomórkową PUR 18cm w ścianach, dachu oraz podłodze.
  Ze względu na jeszcze większą skuteczność docieplenia zastosowano 18 cm piany otwarto-komórkowej PUR czyniąc domek w pełni mieszkalnym obiektem.
  Izolacja w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym zagwarantuje utrzymanie stałej, optymalnej temperatury wewnątrz mobilnego domu.
  Zdecydowaliśmy się także na zastosowane wysokiej jakości stolarki okiennej, aby dom był bardzo ciepły i energooszczędny.
  W domkach zastosowaliśmy okna trzyszybowe pozwalające na zachowanie doskonałych parametrów izolacji cieplnej przy znaczących oszczędnościach na ogrzewaniu.